Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a THE ELDER SCROLLS...

Reklamszemetes kérdése:

Milyen a THE ELDER SCROLLS ONLINE?

Figyelt kérdés

Gondolkodom h kipróbáljam e, Skyrimmel játszottam vagy 140 órát de még egyszer nem tudnám elkezdeni. A technikai leírás 60Gbt említ, gagyi netem van, soha nem jönne le.

Kérdezem h milyen a béta, játéktapasztalatok?


2014. febr. 19. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, meseszerű az egész, tisztára mintha WOW 2 lenne.
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha fixelik a bugokat, akkor elég jó mmo lesz. A dungeonok jók, a karakterkéstités kielégitó. A nehézség is megfelelő. A questek nekem tetszenek, nem éreztem azt a grindfest érzést. A world bossok bejöttek. Bár a phasingjük az egyik kiemelendő bug. Az egész terület összefüggő, de fontos, hogy questet olvass, különben azon csodálkozol, miért kell ennyi rohadt szellemet megidézni. Tetszett, hogy az npc-k a quest után is csinálnak vaslamit. Pl.: Beszéltem a csaj szeretőjének szellemével, ő elmondta, hogy csak szexre kellett neki a csaj és széditette, a feleségét nem hagyta volna el. Ha ezt elmondom a csajnak, öngyilkos lesz, és még találkozunk kicsit később a szellemével, de kegyesen hazudhatunk is neki. Nem venném meg rögtön a játékot, de megjelenés után 1 hónappal, ha többségben pozitiv kritikákat kap, akkor megveszem. Amúgy paszold át a vinyódat 1 max 2 napra egy gyorsabb netű haverodnak.
2014. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm, pont ilyen véleményre gondoltam.

Nézegettem a digitális Imperial kiadást, de annyi pénzt csak jó játékért adnék. Valszeg várok vele még ahogy mondtad és majd meglátom.

2014. febr. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!