Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed most wantedbe...

Scorpioon kérdése:

Need for speed most wantedbe megéri a kocsit Fejleszteni?

Figyelt kérdés
most a 10 est gyoztem le és a kocsiját megnyertem mint izzynek és annak a 11 és foszernak. a Porsche-n gondolkozom. hogy mi legyen. az is jó lenne ha linket képet kuldenétek a kinézetéről ha nem nagy kérés. köszi a választ

2014. febr. 19. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én nem igazán fejlesztettem a kocsikat... Néha szerencsém volt, akkor megnyertem az egyik rivális verdáját, és ha fejlesztettem is, csak akkor, ha az utánalévőket nem sikerült megszereznem... :) én a játék felénél mindig meguntam akárhányszor kezdtem is el...
2014. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire vagy jo jatekos. Ha nagyon, akkor minimalis fejlesztes is boven eleg. Sokat tud segiteni, de a te kepessegeidet csak reszben kompenzalja. Egy nagyon jo jatekos a kezdo autoval, tuning nelkul is vegigviheti a jatekot. En kijeloltem nehany autot, ami megfelelt a vezetesi stilusomnak, es azokat fejlesztettem valamennyire. Minden vackot nem eri meg rajuk pakolni. Quick race-ben probalgathatod az autokat. Amelyik tetszik, azt vedd meg/nyerd el, es fejleszd kicsit.
2014. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!