Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell minecraftba az...

Kzsol kérdése:

Hogy kell minecraftba az admin nevét szinesen kiirni? A többi kérdésem lejjebb van

Figyelt kérdés

Na akkor bővebben:

Találtam neten olyat h a plugin mappába lehet átálitani de nekem az üres akkor hogy is kell megcsinálni.

2. Szervereken van olyan hogy blockot sehogy se lehet kiütni ezt hogy lehet beálitani területekre osztani?

3. Hogy lehet saját szeron warpot, spawnot stb. Létrehozni?



2014. febr. 21. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kérdésre: /nick <adminneve> és utána színessel

Színkódok: &1 sötétkék, &2 zöld, &3 türkiz, &4 piros, &5 lila, &6 arany, &7 szürke,&8 sötétszürke, &0 fekete (nem kell a kód és a szó közt szóközt rakni, és ezek táblán is működnek)

Második kérdés: sajna, nem tom

Harmadik kérdés: Warp létrehozása: oda állsz ahova szeretnéd, hogy a warp teleportáljon (lehetőleg elöre nézz, mert abban helyzet teleportálnak, ahogyan leraktad a waepot) és beírod: /setwarp <warpneve>

Spawn: /setspawn (itt nem kell név, mert csak 1 lehet) és van két másik, sajna nem tom melyik a helyes a háromból: /setspawnpoint ; /spawnpoint (annyi biztos, hogy az utsó egyjátékosban mükszik)

Remélem segítettem :)

2014. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszy!
2014. febr. 23. 21:57
 3/3 anonim válasza:
Ehez a három dologhoz 2 plugin kell: iZone és Essentials. Ha szeretnéd tudni, hogyan kell telepíteni keress rá: Bukkit plugin telepítés. Ha szeretnéd konfigurálni keress rá: iZone beállítás vagy Essentials beállítás
2014. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!