Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Simcity nevezetű játékot...

A Simcity nevezetű játékot lehet single player módban játszani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyesek számára ez fura kérdés lehet de nem vagyok jártas ebben a témában és Youtube-on láttam hogy a videósok a barátjaikkal játsszák ezt a játékot nem pedig egyedül.

2014. febr. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

igen. a főmenüben 2 panel van (nem tudom hogy mi van rá írva, én is csak a videósoktól láttam)az eggyik a multi részét csinálja a másik pedig a singe-ét.

(nem játszok vele szóval lehet, hogy tévedek.)

2014. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs kimondott Single része a játéknak. Ha csinálsz egy régiót, betudod állítani hogy nyílvános vagy privát legyen. Ha nyílvános akkor bárki beléphet oda, még az is aki nem ismer. A privátba csak akkor mehet valaki ha te meghívod, szóval ha nem hívsz meg senkit akkor játszhatsz egyedül. Internet így is kell hozzá de már csinálják azt a frissítést amivel single részhez nem kell majd netkapcsolat.
2014. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crysis32 válasza:
lehet egyedül játszani de mindig kel hozzá nem kapcsolat
2014. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd ha megjelenik 10. játék frissítés akkor lehet singleben tolni :D


[link]

2014. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amióta kijött a 10. frissítés azóta amikor belépsz van két fül a gombok felett. Az egyikre Egyjátékos/Singleplayer a másikra Többjátékos/Multiplayer van írva. A játékban váltható.
2014. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!