Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield3 cd kulcs generáto...

Battlefield3 cd kulcs generátora lenne szükségem aki tudd megbihzatót küldeni vagy linkelni?

Figyelt kérdés

#Battlefield 3 #cd kulcs generator
2014. febr. 21. 23:29
 1/10 anonim válasza:
Remélem nem hiszed azt hogy steamen fogsz játszani ingyen :D
2014. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
főleg hogy nem is steames a játék hanem origines. Egyébként febr. 28.-áig 50% os kedvezménnyel 6000 Ft a premium amihez jár az összes DLC, szerintem bőven megéri.
2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy steam-en nincs is!
2014. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz találni mert az eredetit az Origin-be kell hitelesíteni online és amikor ezt megteszed akkor reggeli a kódot a profilba amibe aktiválva lett h felhasznált.


R-go te nem fogsz olyan kódot találni amit haszállhatnál.


Tessék itt le is van írva.

[link]

2014. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bolt az elég megbízható, nem?
2014. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem maradt egy kódom a Humble Origin Bundle-ből (igaz ez csak az alapjáték, dlc-k nélkül). Mindenesetre ha érdekel, más játékért elcserélem.
2014. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eredetiben van meg csak valamit elrontottam telepités közben lehet nem jó fiokba aktiváltam a kódot és ezért nem indul a játék. BAttlelogon keresztü lsemm tudtam játszani azt irta ehezz a szerverhez szükséges bf3. Pedig mindent ugy csináltam ahogy levolt irva! ötletek?
2014. febr. 22. 15:42
 8/10 A kérdező kommentje:
1 fiokkot csináltam originben és 2 különbőzö kinézetű origin volt. szóva ezért gondolom ugy hogy nem jó helyre telepitettem.Pl.Ha megnyitottam a az origin súgot kevesebb mint a másik foikomban
2014. febr. 22. 16:35
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs lemaradt belőle vmi. kevesebb opció volt
2014. febr. 22. 16:36
 10/10 Ridzi válasza:
ja annyira megbizható h kb 3x megvettem azóta itt hever a polcon 3 eredeti gyári battlefield három és a seggem kitörölhetem vele mert egyik kodot sem fogadja el az a barom origin...ennyit az eredeti játékról....itt mindig csak azt hallom vedd meg sokkal egyszerübb....hát rohadtul nem egyszerű és nem én vagyok az egyettlen aki így járt .....
2015. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!