Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBox 360 Elite 4Gb-osat...

XBox 360 Elite 4Gb-osat vennék! Megérné?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretnék venni egy 4GB-os xBox 360 Elite-et!

Erre ráférne a BF4 vagy a CoD Ghosts?

Meg van egy 16GB-os Pendrive-om (Kingston DataTraveler G3 16Gb) - erre ráférne a GTA 5...egyáltalán felismerné a xBox?

Olvastam, hogy a GTA 5-nek 8Gb, a CoD Ghosts-nak 3Gb, valamint a BF4-nek 2Gb szükséges! Ez így hiteles?

Ja és az xBox melyik fájlrendszert ismeri fel: NTFS, FAT32 vagy exFAT??


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. febr. 22. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, hogy ebbe az xBox fajtában (Elite) még hány GB-os merevlemezek léteznek? pl.: 120GB, 320Gb, 250GB

Ezeken kívül van kisebb tárhelyű?

2014. febr. 22. 13:28
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyszerubb lenne ha egybol vennel egy 250 Gb-os xboxot. Gta 5 inkabb 9 gb mindennel egyutt, CoD + BF4=kb6-7 gb! Es en a te helyedbe inkabb slimet vagy slim e-t vennek mert azok halkabbak,gyorsabbak es valjuk be az elite az nem a mai gepek koze tartozik. Szoval xbox 360 slim e 250 gb+fifa 14=60 ezer Ft media marktban!
2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BenceVID válasza:
A BF4-nek a 2gb csak a kötelező telepítése.ezen kívül van a multiplayer és a singleplayer az egyik 5.8GB a másik 6.5GB.Ja és a a winchesterre kell telepíteni.Nem lehet HDD-re se m meg pendrive-ra sem.Én is meglepődtem.Ezért lehet ps3-at veszek.de még nem döntöttem el.
2014. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!