Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen taktikát használtok...

Ti milyen taktikát használtok a LoL-ban?

Figyelt kérdés

Milyen karakterekkel szerettek menni, melyik lane-en, hogyan játszotok(gondolok itt arra, hogy el e hagyjátok a lane-t, jungeleztek e), milyen stratégiát használtok(inkább ölitek a minionokat, hogy ne haljatok meg, vagy mentek a championökre is)??

És kb. hány perc alatt van vége egy meccsnek??


Ez az én "taktikám"(bár még kezdő vagyok, majd még alakul): tehát én általában fighter/assassin és csakis ranged karakterekkel nyomulok(már sivir-t megvettem, mivel nekem nagyon bejön vele a játék), és bot-on szeretek lenni. Általában a minionokat ölöm, champeket csak ritkán, mivel még nem fejlesztettem ki erre a stratégiát(még bennem van a CoD és Counter Strike vér), de néha szokott lenni double kill is. Jungelezni Sivir-rel nem szoktam, általában végig a saját lane-en maradok, csak a végjátékban megyek mid-en, hogy hamarabb leromboljuk a nexust.



2014. febr. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd írok egy wall of textet , hogy mire kell figyelni. Egyenlőre kezdők között jó a taktikád.
2014. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Tökmindegy, úgy is attól függ a meccs, ahol több a noob. És én gold 1-es voltam s3-ban, de szerintem nem nagyon számít hogy játszol. Ha az ellennél van az afk, akkor mi nyerünk, ha nálunk, akkor ők nyernek logikusan. Minimum egy noob mindig van a játékban, úgy igazságos mikor egy-egy noob van mindkét oldalon. Itt is az nyer ahol kevesebb a noob. A meccset eldönti az MM már az elején, hogy milyen csapattársakat kapsz. Most az S4-ben visszatett silver 3-ba, hát basszus ez maga a pokol. Hülyegyerek hülyegyerek hátán. Nagyon lehetetlen érzés a 12 éves vérpistikéknek elmagyarázni, hogy full AD team ne pickelje már be yasuot, mert nincs AP-nk. De ő bepickeli, mert OP champ, OP passzív. Általában junglezni szoktam, na az a pokol rankeden. A vérpistike elveszti a lanet, és engem akar reportolni mert nem gankolok.
2014. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek a válaszát,

1. várom az írást

2. nálam már volt úgy, hogy az egyik gyerek nem játszott(vagy rossz volt a kapcsolat, vagy nem tudom...), de még így is megnyertük a meccset. Én meg azokat nem szeretem, akik 10 percen belül akarják lerombolni a nexust

2014. febr. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!