Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki nem ismer egy fasza,...

Benen kérdése:

Valaki nem ismer egy fasza, LÁTVÁNYOS és JÓ GRAFÓJÚ, legalább Aion szintű grafikával egy játékot amit lehet online multiplayerrel játszani, fejlődős és van benne valamiféle mágus kaszt? Az hogy LÁTVÁNYOS SKILLEK és JÓ GAFIKÁJA legyen fontos!

Figyelt kérdés
Ami nem a: WoW, Guild wars 1-2, Aion, Tera, Dc Universe, Vindictus, Dragon Nest, Lord of the rings online, Scarlet Blade.

2014. febr. 22. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg fantasy
2014. febr. 22. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyik se tetszik, akkor hagyjad az MMORPG-t. Mert hiába jön a TESO(googlizni ér), az se fog tetszeni.
2014. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
final fantasy
2014. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Final Fantasy XIV
2014. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha az altalad felsoroltak nem tetszettek akkor keress mas stilusu jatekokat...
2014. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tetszettek, csak már meguntam és szeretnék vmi jobbal játszani. :D
2014. febr. 23. 16:27
 7/8 A kérdező kommentje:

Én igazából valami Kingdoms Rise -hoz hasonlóra gondoltam.

Mert az jó csak az a bajom vele hogy PvP-re kiélezett és nem igazán MMO-s felépítésű: nem kehet benne fejlődni, instázni, cuccokat szerezni/fejleszteni.

2014. febr. 23. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Időközben találtam párat: Black Desert Online, Blade and Soul, Lost Ark, Archeage, Dragons Prophet.
2015. márc. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!