Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hosszú ideje nem játszottam...

Hosszú ideje nem játszottam már, milyen jó MMORPG, Online Multiplayer játékot ajánlanátok? (Többi lent) 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon rég nem játszottam már semmilyen játékon sem. Arra gondoltam, hogy most kipróbálnék vmit megint...Régen (és most ne hurrogjatok le) runescapeztam és mai napig hű lennék a játékhoz, ha nem lenne ennyire laggos és többen játszanának rajta...Nagyon elfogytunk mára :( Na meg ahogy elnézem elég sok minden változott rajta...Pedig alapjába véve nagyon jól ki van találva a játék menete.


Van valamilyen 32bites szerepjáték, multiplayer játék amit ajánlanátok? Azért élvezhető grafikában....ergo ne runescape kategóriát de fusson az én kis öreg 32 bitesemen. :)

A legjobb lenne ha angolokkal tudnék kényelmesen játszani, de azért lenne elvétve magyar is. Azaz ami népszerű kishazánkban is vmilyen szinten.


Előre is köszönöm, jöhet több is!

Ja és megy a zöld!


Részletesebb beszámoló a tapasztalatokról előnyben részesítve! :))


18/L



2014. febr. 23. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pár MMORPG után most Dota 2-vel játszom. Igazából ez felülnézetes MOBA játék, de iszonyatosan jó, rengetegen játszanak vele, magyarok is. Én csak ajánlani tudom, egy próbát megér. Ilyen amúgy:


http://www.youtube.com/watch?v=_nw3zugNEWQ

2014. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, köszi! Nagyon jókat olvastam róla és a grafika is jó! :)

Bár, hogy őszinte legyek nem nagyon játszottam még MOBA stílusú játékon, csak egy ehhez a játékmenethez hasonló volt, de az inkább egy csapatmunkás free shooter game.


Látom ebben a kategóriában a már általam is olyan sokat hallott LOL és a Dota2 hódít. Régen a LoL-t megpróbáltam letölteni és elindítani, de vmi hiba volt a klienssel így az kimaradt...:) Na majd most! :)


Látom azt is, hogy sok vita van róla, melyik a jobb...Lehet megpróbálkozok mind2-vel, így kiderül nekem melyik jön be jobban.


Köszi a választ! Ment a zöld! :)

2014. febr. 25. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!