Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter játékok?

Harry Potter játékok?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki játszik/játszott a Harry Potter PS2-es és PC-s játékokkal.

Aki igen, az írhatna róla tapasztalatokat azokról amelyekkel játszott.

Én mindet végig csináltam, és arra jöttem rá, hogy az első 3 résznél a PS2 játékhoz sokkal több logika kell. Bonyolultabb.

A 4-5-6. rész ugyanolyan, ezek közül is a 6. tetszett legjobban.

Kinek mi a véleménye? Akár állíts egy sorrendet a legjobbtól legrosszabb játékig.


2014. febr. 23. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erről rengeteget tudnék mesélni.

Harry potter 1-2 (pc) imádtam. Talán korábban is játszottam velük, mint láttam a filmeket. A 2. at biztos előbb játszottam. Mamár bele lehetne kötni a játékmenetébe, mert egy kicsit felületes, de ezek a játékok 7-8 évesen nálam az alapműveltség részévé váltak. A 3-ik is nagyon jó, bár nekem egy kicsit eltér a többitől. A negyediket elcseszték, de nagyon. Az ötödik hatodik ban jöttek az újítások, nem rosszak, csak eltűnt bennük az a gyermeki varázs, ami benne volt az 1-2 ben. Nincsenek már drazsék, nem lehet kártyákat gyűjteni bennük... A 7/ 1 és 2- nem próbáltam, de állítólag szörnyűek.


A ps1-es játékok (1,2) is jó. Nálam azok is nosztalgiával párosul.


Az xbox/ps2-es verziók, pedig nagyon profi kalandjátékok lettek az (1-2-3)

Talán objektíven ezek a legjobb kalandjátékok a HP-k közül. (főleg a 3)


A Gbc és Gba játékokkal csak nagyon keveset játszottam. Ezek az rpg vonalat képviselik. Bár állítólag ezek a leghűbbek a könyvekhez, úgyhogy panasz nem nagyon lehet rájuk. Majd bepótlom őket.



Kicsit hosszúra sikeredett.:D

Most kezdtem el a négy és fél éves unokaöcsémmel játszani a bölcsek kövét és nagyon tetszik neki. Remélem neki is nagy hatásúak lesznek ezek a játékokok.

2014. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor most én is elmondom a véleményem, de jöhetnek még válaszok:


1.PC

Én úgy vagyok vele, hogy kicsit sötét hangulatú néha a 2. rész, így inkább az 1. fogott meg, eleve természetesebbnek tűnik számomra, még ha kicsit korlátolt is.

A harmadik rész nagyon jó volt. Kicsit rövid illetve rettenetesen egyszerű, de attól még nem rossz. :)

A negyedik részt is kipróbáltam, ám semmi nem fogott meg, csak felidegesített azzal, hogy mindig újra kellett kezdeni.

Az ötödik rész jó volt, ám néha untatott, amikor a kastély egyik végéből a másikba kellett menni.(Miért nem lehet csak a játék folyamán 3x hoppanálni?:D)

A hatodik részhez nincs hozzáfűzni valóm. Tökéletes szerintem.

A hetedik részt csak haveromnál játszottam, de nem tetszett.


2.PS1

Csak videókon láttam.


3.Xbox/PS2

Az 1.rész nagyon tetszett, sok logika kell hozzá, ám pörgős, hangulatos.:)

A 2.részt hamarosan megveszem valahonnan használtan.

A 3.részt most csinálom. Nagyon tetszik. A Carpe Retractumnál tartok.:)

A 4.rész csak irányításban jobb a PC-nél.

5-6. rész pedig ugyanolyan, csak PC-re van meg, de a 6.-at valószínűleg a 2-vel együtt szerzem be.


Még jöhetnek válaszok, az előző válaszoló is reagálhat erre.:)

2014. febr. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!