Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Thief PS3-on vagy PC-n jobb?

A Thief PS3-on vagy PC-n jobb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az a játék tipikus PC-s, vagyis az irányítás, meg minden? Mert van PS3-om és PC-m is, a grafika nem érdekel, PC-n is szerintem magas beállításokon menne. Egy 22"-os monitoron nézném, amely fullHD felbontással bír. Kontrollerrel az ilyet könnyű irányítani? Megéri a +5000ft-ot a PS3-as verzió? Mert pc-re 8999ft. Viszont PS3-on a Tropy-k miatt is szeretek játszani, szóval az irányítás miatt nem tudom eldönteni.
2014. febr. 23. 22:24
 1/3 anonim válasza:
PC egyértelmű!!! Sokkal szebb mint konzolol és még olcsóbb is a Tropy-kat szard le minek az úgy se tudod átvinni PS4-re őket
2014. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyforma az élmény, én PS3-ra venném meg, jobban szeretek a fotelből játszani mint egy széken görnyedni.
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PC-n vannak Steam Teljesítmények, amik pont ugyanazok, mint PS-en vagy XBox-on.

Egyetlen konzol játék sem ér meg +5000 forintot, ha van belőle PC verzió. Főleg ha a PC verziót két hónap múlva fele áron hozzád vágják Steamen.

Kontrollert nem FPS-ekhez találták ki, sokkal nehézkesebb, mint a billentyű+egér.

2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!