Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A híres Mass Effect első...

A híres Mass Effect első része. Nos, igazából azt szeretném felfedezni benne, hogy mi az a nagy húzóerő amitől olyan "óvszóm" ez a játék?

Figyelt kérdés
Én értem hogy sok embernek tetszik, bizonyára okkal, de mi az a játékban ami olyan erős benne? Én is játszok vele, most lett enyém a normandia, de eddíg nem ragadott meg még igazán semmi, a harcrendszer viszonylag helyén van, de nem kimagasló, eddíg a történet is rendben van, de nem kimagasló, a grafika rendben, de nem kimagasló, A hangzásvilág nekem kicsit steril. Mi az ami kimagasló ebben? Vagy csak még nem tartok ott?

2014. febr. 25. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem tartasz ott, ahol ez "avszom" lesz.
2014. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem különösebben tetszik a játék (de lehet csak nem adtam elég esélyt eddig neki, megvan mind a három része, szóval majd egyszer elkezdem megint az elejétől és azért pár órát beleölök az első részébe, hátha megtetszik), de hogy megpróbáljam megválaszolni másoknak miért tetszhet:


1) a játék univerzuma nagyon ki van dolgozva. Tudom űrben játszódik, szóval tisztázom, hogy az itt nem úgy gondolok univerzumra, mint a galaxisokra meg mindenre, hanem úgy, hogy a játék világa, háttértörténete nagyon ki van dolgozva. Mindenféle bolygó, faj, karakter, konfliktus, mint egy Star Wars vagy Game of Thrones vagy The Lord of the Rings

2) te alakítod a játék sztoriját, rengeteg döntést hozhatsz meg, tehát befolyásolod a játék végkimenetelét

3) jó párbeszédek, jó történet, jó sztori

4) rengeteg felfedeznivaló


És ha többet játszottam volna vele, vagy újságíró lennék még millió okot tudnék felhozni. Ha neked nem tetszik akkor sincs veled baj, az emberek ízlése különböző.

2014. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a walking dead is a történet miatt hagyott ilyen mély nyomot bennnem, de egyenlőre még nem tűnik igazán mélynek és befolyásolhatónak a sztori. Köszönöm a válaszaitok : ) dobok egy-egy zöld pacsit :D
2014. febr. 25. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha még csak itt tartasz ne is várd, hogy nagy döntéseket kelljen hoznod. Grafika persze, hogy nem kimagasló, elvégre 7 (PC-re 6) éves játék, meg amúgy se ez a legfontosabb. Amúgy a többit már előttem nagyjából kifejtették. Lehet, hogy tényleg egy kicsit túl van értékelve, de tény hogy elég erős játékról van szó.
2014. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy rossz a grafika, csak nem kimagasló :D, és mostmár kezdem kapisgálni miért is olyan jó, csak néha 1-1 idegesítő bug befigyel, de tényleg remek játék : )
2014. febr. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!