Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban muszáj megcsinál...

Fallout 3-ban muszáj megcsinálni a küldetéseket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lesz valami hátrányom abból, ha csak megyek felfedezek és kinyírok mindenkit? :D

2014. febr. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. A küldetésekért csomó jó dolgot, bónuszt, perket, cuccot stb. lehet kapni. Csapatársakat emiatt sose nyírd ki.

A másik, hogy sokkal izgalmasabb a történet szálával meg a mellékküldetésekkel vinni a játékot.

Ha amiatt kérded mert esetleg nem érted az angolt, akkor örömmel jelentem van full magyar verzió is. :)

2014. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, a magyarral játszom.


Nem szeretem a kötöttségeket. :D


Egyébként van vége a játéknak?

Szóval hogy elfogynak a küldetések, ellenségek, stb?

2014. febr. 26. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy kihívás lenne olyan játékot készíteni, aminek nincs vége :D

De ha akarod fedezgess fel ameddig jól esik, egy idő után majd megunod aztán akkor majd elkezdesz küldizni is. Én addig fedezgettem fel, amíg pár deathclawba nem akadtam egy 10 mm-es pisztollyal. Utána inkább a küldetés szálával folytattam :D

2014. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldetések el tudnak fogyni, de ellenségek mindig lesznek:D Amúgy én úgy szoktam mikor érezhetően fontosabb dolog fog történni a főszálban, elkezdek egy kicsit barangolni felfedezgetni. Amúgy ha csak a sima Fallout 3 mat tolod DLC-k nélkül, a főküldetés végén vége a játéknak, szóval erre figyelj oda, nem mehetsz utána össze vissza a játékban, csak ha van DLC feltéve. Pontosabban a Broken Steel dlc, engedi, hogy a alapjáték fő története után is játszhass.
2014. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Am az ellenfelek sosem fognak eltűnni, mert vannak olyan helyek, ahol respawnolnak egy idő után (de nem mindegyik).
2014. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!