Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks - milyen tank...

World of Tanks - milyen tank való a játékstílusomhoz?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy kezdő vagyok, és nem ismerem még a tankokat.

Elkezdtem az orosz ágat, de nem nekem való szerintem.

Én inkább kicsit meghúzódó, de ha úgy van bele is megyek a nagyobb tűzharcba is, szóval egyben agresszív, de kicsit a kemper játékmódot is kedvelem.

Tehát fontos volna a gyors és erős löveg számomra, illetve a tanknak is fürgének, gyorsnak kellene lennie.

Fontos volna, mert nem akarom elpazarolni a sok pénz és tp-t fölöslegesen.



2014. febr. 26. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Francia médium ág, de inkább a későbbi tankok.
2014. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem neked francia TD kell.
2014. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen járművek általában 8as tiertől vannak, van 1-2 kisebb szinten is, de nem jellemző.

Ajánlom a francia páncélvadász ágat, aminek a végén a Fochok már rendelkeznek ezekkel a tulajdonságokkal, vagy ajánlom a közepes tank ágát az oroszoknak, vagy a briteknek, mert azok elég szívósak is amellett, hogy jól bírják a lövéseket.

2014. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a stílusod akkor én is a francia páncélvadászokat ajánlom. Erős löveg, jó frontpáncél és fürge mozgékonyság. Ezek mellett meg jó álca. Szerintem ez lenne ideális számodra.
2014. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amerikai ágon (TD) Van egy pár fun tank: t49, hellcat

A hellcatnek 0 páncélja van (jó tornyon egy pici)

És tier (szint) 6-on a 7es loveggel op.

7mp újratöltés 250 sebzés

Tökéletes kemper tank


Hááááát ha fürge tankot akarsz ott a T71 (az ééén kedvencem) profi sebesség, revolveres tár, 10-es szintbe dob be legtöbbször de azzal a lövveggel majdnem mindent átviszel oldalról, és hátulról(Mauson kívűl sztem mindent)

2014. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

francia TD-k re csak 8-as szinttől érvényesek ezek a tulajdonságok, a 7-es már kezd jó lenni, de az igatzán jó dolgok a tier 8-astól jönnek


jók lehetnek még a brit medium tankok ilyen célra, gyorstüzelő, pontos lövegük van, szóval sniperkedni is lehet velük, de flankelni, körbetáncolni is lehet velük nagyon szépen


esetleg a francia és a német heavyket is elkezdheted

2014. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ne habozz, vágj bele a franci ágba, ott bármelyikbe (medium, heavy, td)!
2014. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!