Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki el tudná magyarázni,...

Bence920611 kérdése:

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi az értelme a Diablo III ban az új nehézségi rendszernek és a restet quests opciónak?

Figyelt kérdés
Az új patch után egyáltalán nem értem az új rendszert, mi értelme van annak, hogy magamnak választhatom meg a szinteket, ha úgy is resetelni kell a jobb lootért? Vagyis azt gondolom, hogy értelem szerúen választom meg a szintet (mondjuk kezdő karival nem masteren és 60 ason nem normal) de például! 60 as vagyok és már tudok masterben játszani és mondjuk Azmodant szeretnénk farmolni, akkor resetelni kell a jobb lootért és erőlől kezdeni a jáékot? A szintek beálítása még oké, bár nem értem minek, de ezt a reset quest dogot egyáltalán nem értem mi értelme.

2014. febr. 27. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla.


[link]

2014. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!