Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti beleraknátok a World of...

Ti beleraknátok a World of Tanksba a magyar harckocsikat? Ha igen, akkor hányas szintig rangsorolnátok őket?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen be kellene kerülniük. Egy 7-es szintig nagyjából ki lehetne hozni a magyar vh-s tankokat. A Tas 44M 7-es szintű tanknak simán elmenne csak a a kérdés, hogy a Turánokat, hogy variálnák. Mert ha a Turán III-as csak ötös lenne akkor a Tas max 6-os mert szerintem a kettő közé más tankot nem lehetne rakni. A Tas 45M páncélvadász is szerintem leginkább 7-es szintű gépnek illene be. Alatta meg ugye ott lenne a Zrínyi, Toldi páncélvadász meg a Nimród. Felsorolni és rangsorolni nehéz lenne őket. Szerintem max 7-es szintig ki lehetne hozni egy harckocsi és páncélvadászágat a VH előtti és alatti fejlesztésekből.
2014. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fejlesztők majd berakják őket :D


1-1,5 éven belül bekerül az EU ág és abban benne lesznek a magar tankok is. 9-es, 10-es szinte viszont nem hinném, hogy találnak valamit.

2014. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy olyan 5-7-es szintig lehetne berakni őket. Remélem hogy hamarosan már mehetek is velük :D
2014. márc. 1. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet 10-es szintű magyar tank mert tervrajzokon létezett egy maus-kaliberű magyar terminátor, de 8-9-re nem tudom mit lehetne berakni.
2014. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról a "terminátorról" hol lehetne olvasni? nem kötözködésből, de érdekelne mert még nem hallottam róla.
2014. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy német tankokról szóló újságban azon belül is egy mausról szóló cikkben olvastam ami úgy kezdődött: "A 2. világháború során sok ország megpróbálkozott óriás tankok kivitelezésével, köztük a magyarok is....."

De utána néztem az interneten ott én sem találtam semmit, lehet, hogy már a tervek is elvesztek, de azért remélem, hogy nem. Nagyon érdekelne, hogy nézett volna ki.

2014. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint kicsit sztyeptikus vagyok maus kaliberü tankal kapcsolatban . A magyar haditechnika szerintem még nem ált készen egy ilyen tank fogadására, ráadásul ott volt sok egyéb probléma, nyersanyaghiány stb. Ettől függetlenül lehettek tervrajzok, csak aztán azt sohasem valósították meg, vagy csak egy ötlet volt.
2014. ápr. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!