Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben ezeket hogy/hol...

Skyrim-ben ezeket hogy/hol kell? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

1.Házat hol lehet venni?

2.Gyerek örökbefogadása

3.Vámpír-ból átváltozás



2014. márc. 1. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen játszottam már a skyrimmel de amire még emlékszem azt leirom neked.

1.whiterun-ban lehet venni a király közelében van egy csávó akinél 5000golból lehet venni, és lehet még különféle fejlesztéseket venni rá.De továbbá a többi fővárosban is lehet venni házat de szerintem kezdjed a whiterunossal.

3.Ez egy elég vicces és kényes dolog.El kell menni egy hapekohoz és vele beszélni kell ő ad neked valami küldetést ha jól emlékszem és ha azt végigcsinálod akkor változol vissza.De ajánlom szerezzed meg a DLC-ket mert ott már megéri vámpirnak lenni.

2.Nem tudom erre a választ mivel nem nagyon törődtem vele.


U.I:szerintem használjad egy kicsit a guuglit.

2014. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz!Sokat segitettél.
2014. márc. 1. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

1. ne Witerunban vegyél(mer kicsi és nem éri meg) házat ha megvanak a dlc-k akkor tudsz hézat épiteni

2.ez a HeartFire dlc ben van ha a dlc nincs meg akkor nem lehet gyereket örökbefogadni de amúgy ha meg a dlc akkor szerte szét vanak elhagyot gyerekek a világban

3.valamit megkel beszélned egy csaposal akármejik foadóban és elküld egy küldetésre

2014. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!