Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi fog akkor történni, ha a...

Mi fog akkor történni, ha a játékokban a grafika eléri a csúcsot?

Figyelt kérdés
Mert ugye egyre szebb és szebb játékokkal állnak elő a fejlesztők, de ha majd eléri azt a szintet, hogy teljesen élethű lesz, akkor új hardwer sem fog kelleni egy idő után. Oké, ez nem most lesz, de ha lesz, akkor utána ki kell találni valami mást..
2014. márc. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Kétoldalú a dolog, vagy kikell, vagy jó lesz, ami van. Ezt nem lehet megmondani. (engem speciel taszítana, ha totálisan úgy nézne ki egy játék ,mint a valóság, hiszen elveszne számmora a játékok egy sajátossága)

2014. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát fejlesztés tekintetében szerintem bejönnének az olyan extrák, mint a 4DX mozi, szagokkal meg ilyenekkel próbálnák fokozni az élményt... aztán szerintem ez unalmassá válhat, és egyszer valaki visszatér (újítóként) az oldschool játékokhoz ^^
2014. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak mert majd fognak tudni valósághű grafikai játékokat csinálni nem csak azt fognak. Néz csak szét a mai világban, a retro és a különböző valóságtól nagyban különböző grafikai stílusok megvannak és meg is maradnak. Gondolom az erotikus játékoknak nagy sikere lesz a valós grafikával höh.
2014. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!