Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben...

MetanHU kérdése:

A League of Legends-ben milyen jó ADCket ismertek és leírnátok róluk pár infót?

Figyelt kérdés
mostanában sokat topoztam meg jungle-ztem és most kicsit beleszagolnék mi9ylen adc-nek lenni és mi merre hogy meg milyen hősöket érdemes venni stb

#PC #játék #Build #CoD #champin ligák
2014. márc. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Gold játékos vagyok, talán legerősebb szerepem az adc (habár igyekszek inkább topra menni, azt jobban szeretem).

Leírom az ADC-ket és véleményeimet:


Ashe: a szerepe a kite-olás, de manapság nem egy jó pick, vannak sokkal jobbak

Caitlyn: jó messziről lő, erős, könnyű játszani, stabil pick, bármikor jó

Corki: nerfek után egy unalmas, haszontalan szar

Draven: kurrvaerős, agresszív adc, lasthitelni nagyon egyszerű vele, de nem a legkönnyebb játszani

Ezreal: jó agresszív játékra és jó puncijátékra is, Q-val könnyű lasthitelni, jó suppal nagyon jó burst, beépített flash, de sajnos a champ most messze nem a legjobb, waveclear sincs, csak az agyonnerfelt ulti (nekem kedvenc champom, de S4-ben valahogy nem megy...)

Graves: fasza burst, passzívtól kicsit tankesebb lesz, szerintem egy nagyon jó adc, habár szinte sose látom

Jinx: szerintem a mostani legjobb adc, 30 játékból 80% winratem van vele, most egyszerűen OP, kb. mindene van

Kog'maw: bocs ezt sosem játszottam (és kb. nem is láttam), habár úgy hallottam lategame pusztít

Lucian: burstös adc, ez se a legkönnyebb, de ha megtanulsz vele játszani, op

Miss Fortune: őt is nagyon régen láttam és játszottam már, az ultija nagyon jó, de kb. ennyi, lategame sokkal jobb adc-k vannak nála

Quinn: szerintem egyik legszarabb adc, topra vagy midre sokkal jobb

Sivir: OP, egy szóval. Rework óta nagyon durva, de nem visz rá a lélek, hogy játszam, annyira unalmas

Tristana: nagyon jó early, szégyenfostos midgame, igazi vadállat lategame (már ha eljutsz odáig), S3-ban legerősebb champom volt, manapság nem a legjobb

Twitch: hát, nem mondom, erősnek rohadterős lehet később, de elég könnyű szétbatyarintani lanen

Urgot: áh neem....

Varus: bevallom nem sokat Varusoztam (csak amikor ingyenes volt) de szerintem nagyon jó, viszont nem mindig merném játszani, mivel a ma elterjedt champok ellen nem viszi sokra

Vayne: earlygame egy semmi, kicsit nehéz tényleg jól játszani, waveclearje semmi, de lategame ha eljut odáig akár a tankeket is széjjeldarálja

2014. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb adc lucian a passzívja miatt,dupla lövéssel nemtudja senki felvenni a versenyt,e,q,w+(mindig duplalövés) és van egy killed,eddig legjobb statom vele 18,0.átlag meccsen 15 kill 4 halál.De lehet van olyan support ami tud vele kezdeni valamit,de az adck nekem free kill-ek 90% ban.
2014. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# ezüst 3 ban a meccsenkénti átlagom 15,4,8
2014. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!