Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 14 ultimate team coin...

Fifa 14 ultimate team coin szerzés?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a problémám hogy volt egyy nagyon alap csapatom de arany játékosok voltak és elkezdtem egy spanyol csapat kiépítését de tesóm kitörölte a klubbomat mert a többimagánügy de kaptam alap bronz játékosokat ugye semmit nem érnek mihez kezdjek??? hogyan tudnék pénzt szerezni ugye az összhang az borzalmas 0 zsetonomvan jelenleg félprofin szoktam játszani 1 személyes kupákat de ezzel a csapattal még az sem megy

#team #fifa14.ultimate
2014. márc. 2. 07:54
 1/2 anonim válasza:
Hogyha sokat gyakorolsz mindegy, hogy milyen szar csapattal és hányas Chemistryvel állsz ki, akkor is le tudsz verni nagyon sok embert. Szóval ne keseredj el,m ert nagyon sok balf.asz játszik. Próbálkozz Online Divisonbe minél több meccset nyomjál le. Nem feltétlen lesz könnyű, de nem reménytelen. Ha kitartó leszel sokat fogsz fejlődni. Mivel kevés pénzed van üzleti tanácsot nem nagyon tudok / merek adni. Nézegesd a Transfermarktot és ha találsz 500 coinért Barca, Realos vagy valamilyen nagy és híres klubnál játszó játékost és van Chemistryje vedd meg és add el mondjuk 900ért. 100 százalékosan meg fogják venni, de más játékosokat is vehetsz jó áron és tehetsz rá pár 100 haszont, mert előbb utóbb el fogják vinni.
2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Játtsz online idényt, mivel egy minimális pénzt azért is kapsz, ha kiesel, de a meccsekért is kapsz zsetont, és már nem is lesz sok gondod a pénzzel.
2014. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!