Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen agresszívek a...

Miért ilyen agresszívek a dota2 játékosok ha a lol vs. Dota2-rők van szó?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A LoLosok se jobbak. Szerintem a 10 év körüliek csinálják a végtelen komment-háborút, mert képtelenek elhinni, hogy valakinek más tetszik, mint nekik. Persze kifejezni se tudják magukat, ezért annyit írnak "SZAR". Itt vagyok példának én Hiába van tele sok extrával a dota2, mégis az egyszerűbb LoLt jobban szeretem. Az alap moba receptet szépen elvitték két írányba a fejlesztőik, így szerintem fölösleges vitatkozni, hogy melyik a jobb.
2014. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudják elfogadni, hogy valaki a másikat szereti jobban.


Dotások valamivel agresszívebbek, mivel


1. A LoL jóval elterjedtebb játék, így még bennük van valamennyire a divatutálat is.

2. Azt hiszik, mivel egy nehezebb és komplexebb játékot játszanak, ezzel ők többek.

3. Dotából indult az egész, ebből is azt hiszik, hogy ők a jobbak, mivel valamennyivel eredetibbet játszanak.

2014. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
mert a LoL egy szar szemét játék amit autistáknak találtak ki :-)
2014. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3. válasz meg is mutatta miért ellenszenvesek nekem a dotások.


Azt szeretem, mikor valaki azzal "érvel", hogy a dota az eredeti a lol csak másolat és ezért ezerszer jobb a dota2.


Na már most igaz, hogy a dota találta ki a moba játékformát, de most belegondolva... csak az első verzió jó mindenből? Csak az első mmorpg a jó, a többi amit ennek a mintájára csináltak az kalap kaka?

Vagy csak az első fps nézetű játék volt a jó, amit utána csináltak az már ratyi másolat?


EZ nem érv. Az meg, hogy kinek mi tetszik egyéni véleményen alapszik.


Nekem pl. jobban tetszik a lol, de kipróbáltam a dota2-t is, és az se volt rossz, csak nekem a másik jobban tetszik. Ettől én még nem leszek rossz ember :) de az se rossz ember akinek a dota2 tetszik. Az a rossz ember, aki butaságokat beszél, azt hiszi érvel, pedig az érvelése egy 5 éves gyerekével ér fel.

2014. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert sértő hogy arra a sz@ra aztmondják hogy jobb a válaszoló aki azt a hosszú szöveget írta egy ...... Ki lennemár irigy arra a afhdhff játékra?!?!?!?!?? komolyan. Nevetséges
2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a fogyatékos megszólalásoddal csak engem igazolsz.


Egy értelmes, normális, felnőtt ember eltudja fogadni azt, hogy minden ember más, és minden embernek más tetszik.


Ha vetted volna a fáradtságot és végig olvasod, ne adj Isten értelmezed amit a "hosszú szövegben" írtam, akkor felfognád, hogy én nem támadtam a Dotát.

2014. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt is megmutatkoztak az ovodások mind két tárborból... :D
2015. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!