Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DayZ magyar szerverek, klánok?

DayZ magyar szerverek, klánok?

Figyelt kérdés
Üdv! Megvettem a DayZ-t és rádöbbentem hogy ezt csak egy cspattal lehet játszani. xD Az volna a kérdés hogy van e olyan map amin kifejezetten magyarok vannaik, illetve alakultak e már klánok csoportok ahova idegenek is beléphetnek?
2014. márc. 2. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, eddig legalább is én nem találtam. Sajnos én is így vagyok, azzal a külömbséggel hogy kevés az időm mostanság és nem tudok játszani. Mivel még Alpha fázisban van a játék ez így is lessz. Mondjuk nem lenne rossz ötlet egy csapatot csinálni, fb-n és gepigenyeken is csomó embert lehetne találni.
2014. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valóban. Én is nem első jó fegyveres karakterem veszítettem el éhhalálba amit egy élelemmel teletömt haverral elkerülhettem volna.
2014. márc. 2. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt imádom hogy patchnél néha elveszik a karakter itt alphába. Elvesztettem egy elég fullos karimat. :D De hát ilyen ez a játék. :D Kíváncsi leszek milyen lesz majd moddolva.
2014. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Granitis ***** válasza:
Én hétvégén fogom megvenni és a rustot és és csinálok egy Steam csoportot ha kész malyd szóljak???
2014. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsónak. igen jó lenne :) csapatban könnyebb főleg hogy elég sokan más országba már megtették és eléggé fosztogatnak. egyedül nem igazán tudod magad megvédeni.
2014. márc. 3. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:

nektek mennyi az fpsetek?

amugy meg a GTS dayzvel csak magyarok jatszanak... kb 10 ezer regisztrált felhasznaló. egidejüleg 100-150 online felhasználó..!

2014. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy én eredeti standalone változathoz keresek társakat
2014. márc. 4. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy játszatok azon a szar GTS-en tele van csalókkal és még maguk az adminok is csalnak , arról ne is beszéljünk ,hogy mekkora tuskó barmok vannak azon a szerveren.
2014. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max. nem tudsz játszani... azért szarozod le.. attól még hogy lelöttek folyton az a te hibád,nem másé!
2014. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy nekem az eredeti van meg és arra kellenének emberek. A tört cuccokat nem szeretem.
2014. márc. 7. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!