Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims Free Play-ben h tudom...

Boglarka0310 kérdése:

A Sims Free Play-ben h tudom szetkoltoztetni a simseket ha 4 felnott sims (2 hazas par) egyutt elnek? Csak ugy lehet kisbabajuk ha 1 hazban csak ketten elnek? Mert azt irja ki h igy tul zsufolt a haz a kisbabahoz.

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Légyszi nekem is segítsetek! :( Nekem is 4 felnott él a házban és 2 házaspár. Hogy kell szétköltöztetni?
2014. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is volt ilyen próblémám. ki kell törölni az egy simet :'( .


katt rá arra a barna szekrényre amit a játék alapból ad. ott menj rá a Browse Clothes gombra, és a bal felső sarokban ott a sim törlő gomb.


remélem tudtam segíteni :-)

2014. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hahha butaság, hogy ki kell törölni! Kell építeni egy házat és oda átköltöztetni az egyik házaspárt! Rámész a házra és kidobja a lehetőségeket ott meg a költözésre nyomsz házaspárnál arra ahol több simet lehet és kiválasztod őket.
2014. aug. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!