Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Minecraft...

Miért csinálja ezt a Minecraft bukkit szerver?

Figyelt kérdés
Na szóval!Egy videó alapján mindent megcsináltam,át is néztem hogy minden jó-e. 1.6.4-es bukkit szerót csináltam,le is generálta szépen,átírtam mindent amit kellett,majd amikor az IP-vel csatlakozni akarok rá(Mestermc kliens-el,de 1.6.4-es Minecraftal-sem megy),írja hogy bejelentkezés,és nem dob be a szeróra hanem valami ilyet ír:Java Connection Reset.És nem is dob be.Localhost-al sem.Mi lehet a baj?Másoknak miért megy,mindent jól csináltam.A run.bat írja is hogy fut a szeró...szóval nemtudom mi lehet a probléma...

2014. márc. 3. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a server.properties-ben átírtad a server-ip: -t?

Videó link?

Sima bukkitos szerver, vagy pluginolt?

Javad 1.7-es?

Hogy csináltad a szervert, hamachival, vagy port forwardoltad routerre?


Egyébként valószínűleg vagy vmi számot írtál el, vagy régi a javad. server-properties-t bemásolhatnád.

2014. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a javám 1.7-es,mindíg frissítem a legfrisebb verzióra :D nem rég frissítettem :D routerrel csináltam :D

hamachival lehet hogy menne??


#Minecraft server properties

#Sat Feb 22 22:57:42 CET 2014

generator-settings=

allow-nether=true

level-name=world

enable-query=false

allow-flight=false

server-port=25565

level-type=DEFAULT

enable-rcon=false

force-gamemode=false

level-seed=

server-ip=192.168.0.101

max-build-height=256

spawn-npcs=true

white-list=false

spawn-animals=true

hardcore=false

snooper-enabled=true

texture-pack=

online-mode=false

pvp=true

difficulty=1

gamemode=0

player-idle-timeout=0

max-players=20

spawn-monsters=true

generate-structures=true

view-distance=10

motd=A Minecraft Server

2014. márc. 4. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia!xD Ha fog menni,cserébe egy Admint kérek:D.Azt próbáld meg,h legelőször(csináld újra az egészet)hagyd meg üresen az IP mezőt és tedd be a only-mode-ot false-ra...+a while list-et is.Utána a run.bat file-ra klikkelj.Ez amíg megy a szerver folyamatosan bent kell legyen.(parancssor)Ha minden legenerálással végzett.Lépj be.BEENGED.Ha szeretnél IP-t töltsd le a Hamachit találj ki egy IP-t a hamachiba.A jelszót is...Utána a server file-ba írd be a hamachi-hoz kitalált IP-t(ami szám kell legyen).Lesz egy olyan is,h server port.Utána lesz valami...Pl:25565 azt az Ip-d után kettősponttal kell tenned.Ha megvan a run.bat-elés a szerver hozzáadásánál írd az ip-t a kettőspontos izével együtt.És elindult a szépséges sezrver :D
2014. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem néztem át nagyon a server.properties fájlod tartalmát de ránézésre egy dolog feltűnt: "server-ip"


A "server-ip" paramétert üresen kell hagyni!

2014. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod,h ne legyen IP-je...
2014. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!!! Ha hamachival csinalod akkr 100% h menni fog!!

Ha leszedted a hamachit akkor csinalj benne egy uj halzqtot es a hamachi ip-t ird be a szerver popertiesbe

2014. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Arra a hulyere meg ne halgass!!! A server poperties fajlba be kell irni az ip-t nincs olyan h urewen hagyni!! Nem tudom h jott ez a hulye valasz ..."-"
2014. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyes iras miatt
2014. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sehogy sem megy...ugyan az.java connection reset.sockout error.kezdek belenyugodni hogy soha nem leszek admin minecraft-ban....
2014. márc. 5. 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia...Töltsd fel a netre a szerverfájlokat,küld el a letöltőlinket,kijavítom amit kell,éd visszaküldöm.Nekem is van bukkitos szerverem és tényleg nehéz elindítani meg minden :D
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!