Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ehhez hasonló térképes...

Tudtok ehhez hasonló térképes kvíz játékokat mondani?

Figyelt kérdés

[link]

Ez is jó. Nagyon jó eredményeket értem el. Csak nagyon zavaró, hogy ilyen picike a térkép és a szemem fáj már tőle. :/



2014. márc. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] és magyar.
2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Honfoglaló mióta olyan térképes kvíz játék, amit én linkeltem? :)

Persze térkép is van és kvíz is, eddig stimmel :) De én konkrétan olyasmit keresek, amit én linkeltem be, ahol az országokat, városokat gyakorolhatnám mi merre van a világtérképen.

Tudok angolul, úgyhogy nekem nem szempont az, hogy magyar legyen az oldal/program :)


Honfoglalót meg egyébként is ismerem és nem vagyok oda érte, amióta új design-ja lett.

2014. márc. 4. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad a kérdésben ,hogy kivéve a honfoglalót....
2014. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mert nem gondoltam semmi hasonlóságot a Honfoglaló és e játék között! :D Azt viszont mertem remélni, hogy a válaszadók legalább rákattintanak a linkre és látják, hogy nem Honfoglaló stílusú játékról van szó :)

Nem területeket akarok elfoglalni meg nem stratégiai játékot keresek hanem egy egyszerű alkalmazást, játékot, oldalt, ahol gyakorolhatom a térképes tudásomat :)

2014. márc. 4. 13:59
 5/7 openyoureye válasza:
Atlaszról hallottál már?
2014. márc. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Seterra :)
2015. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, már nem működik, de itt egy játék, amiben egy labirintus térképet járhatod be és az utat elálló ellenfelek ellen kvízelned kell a továbbhaladásért:

https://www.kvizlabirintus.hu

2021. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!