Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van nekem egy xbox360 battlefi...

Gamegép kérdése:

Van nekem egy xbox360 battlefield4 szeretnék vele multiplayerezni és ezt irja ki You have lost the connection to the EA servers. Online features will be unavailable?

Figyelt kérdés

#multiplayer #írás #Van nekem egy xbox360 battlefield4 szeretnék #ki You have lost the connection to the EA servers. Online features will be unavailable?
2014. márc. 4. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Tegnap még jó volt
2014. márc. 4. 15:48
 2/3 anonim válasza:
ez konkrétan azt jelenti, hogy ˝megszakadt a kapcsolat az EA szerverrel. Az online opciók nem elérhetőek˝. Nézd meg a netkébelt jól érintkezik-e, nézd meg, hogy nincs-e olyan, hogy újracsatlakozás! Esetleg nézd meg, hogy érvényes-e az előizetésed az xbox live-ra.
2014. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már jó csak az volt a probléma hogy a szerverek le voltak zárva a szerverek 18:00-ig.Amugy kösz a választ.
2014. márc. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!