Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 4-ben hogy...

Assassin's Creed 4-ben hogy tudom elérni a flottámat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valami online pass kell de... azt hol kell vagy mit kell?

2014. márc. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Az online pass másra kell...


A flottádat úgy tudod elérni hogy bemész a Csóka kapitányi kabinjába (a kormánykerék alatti helyiség), és a rögtön szemben lévő térképnél nyomod a megfelelő gombot.

2014. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hiába megyek rá, azt írja ki, hogy a szerverek nem elérhetők.(eredeti a játék)
2014. márc. 4. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
De milyen szerverek? Mire mész te rá? Nem tudsz belépni a játékba se?
2014. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam, beenged :D
2014. márc. 5. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Már csak azt kéne kideríteni hogyan kell használni, hogyan tudom magamhoz hívni a hajóimat?
2014. márc. 5. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod magadhoz hivni, a flotta nem arra valo hogy ott korulotted harcoljanak:D Kuldetesekre tudod kuldeni oket meg csatazni tudsz veluk hogy kereskedelmi utvonalakat tegyel biztonsagosabba.
2014. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 5. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked hogy sikerült megoldani? Nekem is azt írja ki, hogy a szerver nem elérhető...
2014. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha belépsz a Uplay-be és azt hiszem ha rámész, hogy singleplayer kiírja, hogy letöltesz-e valamit, már nem emlékszem, és rámész, hogy letöltöd és utána "online" is tudsz játszani, mert csak úgy érhető el a flotta.
2014. aug. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!