Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni a Titanfall nevű játékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes megvenni? Nekem nagyon tetszik kinézetre, meg úgy igazából mindenre. Csak később nem akarom megbánni, de lehet, hogy már most megrendelném. Egyenlőre az fura, hogy még csak 2 pálya van remélem ez változik majd még..:)

2014. márc. 4. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Két pálya volt a BETA-ban, a rendes megjelenésre 15 pálya lesz! Én megrendeltem, már a BETAból látszott hogy nem egy félkész kihányt játék lesz amit csak a címért vesznek, mint ami a legutóbbi COD és BF-ben volt ugye. Nekem bejön és megrendeltem. Szerintem egy próbát megér, tört meg úgy sem lesz.
2014. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg 15 pálya lesz?:O Uh, akkor így lehet nem gondolkozok sokat és megrendelem, mert egyébként meg nagyon tetszik, csak sajnos bétára nem tudtam bejutni:/
2014. márc. 4. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


a 15 pálya fellülnézetből.


Énse sokat bétáztam kábé 2napot :D Bejövős amúgy nagyon hangulatos game. Elvileg a Smart pisztolyt is eredeti kiadásra nerfelik szóval nem lesz unbalanced dolog.


Amúgy ha tényleg megveszed add meg az origin neved felveszlek havernak.

2014. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem felvehettek, már előrendeltem, Renokka a nevem. (a név csak úgy jött :D)
2014. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!