Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen régi fps játékok...

Milyen régi fps játékok vannak 2004-ig?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)
2014. márc. 4. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Doom

Quake

Half-Life

Serious Sam

Duke Nukem 3D

Hexen

System Shock

Star Wars Dark Forces

Deus Ex

2014. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chrome
2014. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Soldier of Fortune 2

Cod 1

Medal of Honor allied assault és kiegézítői

Far Cry

Man of Valor

Line of Site Vietnam

2014. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindhárom válaszolónak nagyon szépen köszönöm :) :D
2014. márc. 5. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
És hol maradtak az igazán jó fps játékok? A Counter Strike 1.6 vagy épp a Source, nameg a Battlefield 1942, 1943? Azért 2002 év játékát (BF 1942) kihagyni szégyen a 2004-ig készült FPS-ek közül.
2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó a bf 1942-t néha néha elő veszem mivel meg van eredetiben csak már egy kicsit unom :) de azért köszi a választ :) :) a counter strike ról meg úgy hallottam hogy semmi sztorija nincs :(
2014. márc. 7. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod. A Counter Strike sorozat részeinek nincs sztorijuk. Egyszerűen mész egy pályán, és megölöd az ellenfeled. Azonban ez nem hátrány. Ugyanaz, mint a BF 1942. Igaz, a CS ben kicsik a pályák a 42-höz képest, mégis élvezetes. 1999-ben ez a grafika a világ teteje volt. Na, most meg megjött a GO. Na az meg aztán, ultra
2014. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fejeztem be: itt van még egyszer: Igen, jól tudod. A Counter Strike sorozat részeinek nincs sztorijuk. Egyszerűen mész egy pályán, és megölöd az ellenfeled. Azonban ez nem hátrány. Ugyanaz, mint a BF 1942. Igaz, a CS ben kicsik a pályák a 42-höz képest, mégis élvezetes. 1999-ben ez a grafika a világ teteje volt. Na, m
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Most miért nem írta ki a választ? Itt a végleges: Igen, jól tudod. A Counter Strike sorozat részeinek nincs sztorijuk. Egyszerűen mész egy pályán, és megölöd az ellenfeled. Azonban ez nem hátrány. Ugyanaz, mint a BF 1942. Igaz, a CS ben kicsik a pályák a 42-höz képest, mégis élvezetes. 1999-ben ez a grafika a világ teteje volt. Na, most meg megjött a GO. Na az meg aztán, ultra jó grafika. Csak a kis pályákhoz egy kicsit jó a grafika, a pályákat túltömték. Véleményem szerint a Source a legjobb, azután az 1.6, mivel az adja csak meg az eredeti CS élményt, az utolsó pedig a GO, mivel a grafik és a pályák mérete üti egymást. Nade a CS-k lényege a csapatjáték. Ha például együtt maradnak a terroristák, könnyebb lerakni a bombát az A vagy B bombalerakóhelyre. Ha a Counter Terroristák (anti terrorok) együtt maradnak, nincs túl nagy esélyük, mintha 2-3-as csoportokban szétszóródnának. De ez változik pályáról pályára. Szóval nagyon nem mindegy, hogy milyen stíusban játszanak a játékosok. Aztán hiába rendelkezik valaki nagy FPS rutinnal, itt kezdheti előről. Én kijátszottam előtte: Far Cry,Far Cry 2,Far Cry 3, és még az ilyen BF és CoD szerűségeket is. Na, szóval úgy gondoltam, hogy egy jó játékos leszek. Kipróbáltam először BOTok ellen easy fokozaton és egyből meghaltam. :D Csak el akartam mondani.
2014. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na így már kicsit érthetőbb maga a játék! Még lehet hogy ki is próbálom :)
2014. márc. 8. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!