Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért rossz a kép a tv-n...

Miért rossz a kép a tv-n amikor ps3-al játszom?

Figyelt kérdés
Van egy elég régi, legalább 20 éves tv-m, ezen szoktam ps3-ommal játszani, természetesen AV kábellel. A tv egyébként normál esetben normális képet ad, nincs semmi baja. Viszont ha ps3-al játszok, és az AV-n lévő képet nézem, akkor csíkos lesz a kép, és nagyban ront a kép minőségén. Nem tudom mitől van, mert a ps3-at kipróbáltam egy másik tv-n is, igaz oda hdmi csatlakozó segítségével, de ott szép képet adott. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy az AV kábellel van valami gond, hátha kicsúszott, vagy akármi, de nem találtam ott sem semmit. Esetleg valakinek valami ötlet? PS3 Slim-em van.

2014. márc. 6. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a hibát...érdekes, hogy pont most.
2014. márc. 6. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni XD kiírod a kérdést majd hirtelen megvilágosodást nyer a dolog


Viszont szerintem szerezz be egy hdtv-t legalább 720p set mert 480p be nem szép a ps3 XD

2014. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, már folyamatban van az ügy, de addig valahogy ki kellett küszöbölnöm a hibát. :)
2014. márc. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!