Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben miért is van ez?

GTA V-ben miért is van ez?

Figyelt kérdés
Először is elnézést, hogy nem a főkérdésbe írtam ki, amit szeretnék, de nem akarok bojlerezni. Tehát [BOJLER!] Ha azt az pciót választjuk, miért öli meg Franklin, a teknős Trevort/Májkölt/Lestert? [BOJLER VÉGE!] Történet szempontjából érdekelne. :)

2014. márc. 8. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem Lestert! Devint! Bocsánat! Most szégyellem magam, megyek, beleugrok a kötélbe vagy felakasztom magam egy Dunára!
2014. márc. 8. 22:39
 2/4 anonim válasza:
Biztos, hogy jól érzed magad ?
2014. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm kérdésed. Normális vagyok, a hangok is megmondták. Szóval miért akarja őket megölni?
2014. márc. 9. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Devin Veston azt akarja Franklintől hogy ölje meg Michaelt, amiért bele köpött a levesébe és többek között ő miatta darálta be egy repülőgép turbina az asszisztensét Molly-t.

Steven Haines az FIB ügynök Trevort akarja halottan látni, mert túl sok bajt kevert. Szóval Franklinnek választani kell hogy megöli Michaelt vagy Trevort, vagy együtt leszámolnak az összes életükre törni akaróval.


Stretch-el, aki eredetileg CGF banda tag volt, de átpártolt a Ballashoz és ő szervezte meg a rajtaütést Lamar ellen, amikor ott a hegyek között a famalomnál kell kiszabadítanunk.

Wei Cheng-el a kínai gengszterek vezetőjével akikkel Trevor balhézott össze.

Steven Haines-t ugye azért mert Trevor halálát akarja.

Devin Veston-t meg azért mert ő meg Michaelét.


Remélem érthetően írtam.

2014. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!