Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunder játékban hogy...

War Thunder játékban hogy tudok szerezni tankot, vagy esetleg valami mást pl hajót?

Figyelt kérdés
Olvasgattam de a nagy angol tudásommal nem sokra mentem..Elvileg vannak már tankok néztem róla videókat youtuben, de én csak repülőt tudok venni..és nem is találkoztam még rendes tankokkal a játékban csak ilyen bot féleségekkel..Kiírták hogy nyílt Béta Regisztráció, de hát bevagyok regisztrálva, akkor miért nem tudok venni ilyesmit?!:D Valaki magyarázza el hogy van..eléggé új még nekem ez a játék..

#War Thunder #Tank vétel
2014. márc. 8. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyilt beta csak a repullokre van, a tankok zart betaban vannak, es ne kerdezd mikor adjak ki mert nincs hivatalosan bejelentve
2014. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Br3nor ***** válasza:

Nemsokára jön az 1.39-es patch abban ez lesz:

[link]


99% hogy ezzel még nem adják ki a tankokat, sőt mivel a Zárt bétán 1.40-es verzióval futunk ezt vehetjük 100%-nak :)

Azt írták a fejlesztők hogy valószínűleg még tavasszal megjön, de mivel még az 1.39 sincs kint én egy erős májusra tippelnék.


A hajókat pedig egyenlőre ne is keresd. Az még nagyon messze van. Előbb a tankokat kell kiadni meg gatyába rázni

2014. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!