Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » South park: Stick of truth-ban...

South park: Stick of truth-ban van más megoldás?

Figyelt kérdés

Hali!


Elkezdtem játszani a South parkkal és ott tartok, hogy elrabolnak az ufók. Aki eljutott már idáig az tudja, hogy mi van itt. Ezt inkább nem részletezném. A lényeg, hogy amikor elraboltak feltesznek és egy gép *******. Amikor a fehér szétrobban, akkor jön a fekete. De hiába nyomogatom az 'S' betűt nem csinál semmit. Alig megy fel a csík. A fehérnél pár kattintás, de a feketét nem tudom. Esetleg van rá valami megoldás, hogy ki hagyjam? Mert már nem tudom, hogy hányadijára próbálom meg. A válaszokat előre is kösz!



2014. márc. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért bajlódnak ezzel olyan sokan, nekem elsőre sikerült. Nyomogasd a két mutatóujjaddal :D
2014. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom, bár én is láttam videót és mindnek elsőre ment. Most vagy én vagyok a béna vagy a billentyűzetemmel van valami. :D Azért remélem menni fog.
2014. márc. 9. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ennél a résznél nagyon belaggolt, én is sokat bajlódtam vele aztán leszedtem a Super Simple Button Masher nevezetű programot, csak beírod a kívánt betűt amit ismétel, aztán elmented, és amikor visszalépsz a játékba akkor egy billentyűkombinációval elindítod. Nekem ezzel simán ment.
2014. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sziasztok nekem birnátok segiteni hogy gépre mijen ismétlö programot rakjak esetleg birnátok linket küldeni ,segiteni?mert nekem nem sikerült beszereznem semijet a gépre
2014. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!