Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan MMORPG t...

Tudtok mondani olyan MMORPG t mindt a Gates of Andaron?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó a gates of andaron csak az a baj hogy ha nem fizetsz akkor nem érsz semmit... na ilyen játékokat nem akarok.

2014. márc. 10. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
World of warcaft,metin2,tera online sokat fel lehet sorolni igazából bővebben mondanál infot jobban tudnák segíteni mert az összes mmorpg-nek ugyan az a lényege fejlődjél cucokat szerez pvp/pve téren
2014. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából olyanra gondoltam hogy legyen pl: Területfoglalás,Battleground...
2014. márc. 10. 13:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és legyen magyar szerver!:)
2014. márc. 10. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem :D ez még mindig az összes mmorpg-re szinte igaz :) de a magyar szerver world of warcaft talán a legismertebb mmo és legtöbb magyar szero abból van.Ha kicsit könnyebb játékot szeretnél metin2 de mondjuk ott füzetés megint előnyt jelent
2014. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha külföldi szerverek is érdekelne cabal online elégé dicsérik és van 1-2 szerver ahol sok magyar van
2014. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lázár Zsolti válasza:
Aion. Igaz, nem magyar, de ahogy láttam, elég sok magyar játszik vele. Kb. olyan, mint egy modern kinézetű GoA, és sokkal tisztább a látótér (Nincs tele mindenféle reklámmal, mint a GoA). Ugyanúgy lehet országot választani az elején, lehet több karid, stb... Ha viszont mindenképpen magyar játékot akarsz, akk nem tudok segíteni. Kb. 3 évvel ezelőtt a GoA volt a legjobb magyar mmorpg, de látjuk, hogy mi lett belőle.
2014. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!