Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben hogy...

Koviberci kérdése:

A League of Legends-ben hogy kell Draven-ezni?

Figyelt kérdés

1.Régebben már játszottam vele, de nem mnet, elvileg nehéz de nem tudom pontosan miért, de ez tény. Lécci mondjátok meg hogy kell vele jól játszani

bocsi de csatolok még 1 kérdést mert fél óránként csak 1et lehet

2.Tudtok valami jó és könnyű adc karit. Ashet, és Graves már prónáltam. Valami esetleg drágábbat, de könnyűt is :)

Draven jó adc? Vagy minek kell építeni?



2014. márc. 10. 15:41
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Draven kb. a legnagyobb dmg-u sustained adc, csak eleg erzekeny a cc-re. Azert nehez, mert ezt ugy ere el, hogy el kell kapnod az osszes spinning axe-t, igy kb. ket aa-d lesz, es irgalmatlan sokat sebzel. Ha ezt meg tudod tanulni, akkor mar nem vagy rossz vele. ADC-nek meg Varust mondanam, Vayne nem olyan konnyu, esetleg Lucian, bar neki az ultija erdekes moka.
2014. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha könnyű adc-t akarsz, talán leginkább Ezreal-t ajánlanám. Neki van egy remek esape abilityje, lényegében egy beépített flash, úgyhogy ő egy eléggé biztonságos pick. Amúgy nézegesd a champeket és azt vedd meg aki igazán tetszik :) Én például egy eléggé gyenge adc vagyok, az egyetlen adc akivel tudok játszani az Twitch, de nem is igazán tudom miért pont ő :D egyszerűen bejön a játékstílusa + elég sokat gyakoroltam vele. Szóval ja, alapvetően izlés kérdése a dolog.
2014. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) most akarom megvenni Draven-t :D remélem sikerül belejönnöm
2014. márc. 14. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eleget gyakorolsz vele, biztos sikerül belejönnöd. Amúgy dravent annyira nem ismerem, azt tudom, hogy arra kell figyelni, hogy jól kapd el a fejszéit, bár ezt gondolom te is tudod :)
2014. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hali!

gyakorolj vele,farmolj, és vegyél jó runákat.

am sztem caitlyn vagy mf az jó

azokkal még én is bírtam xD

2014. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!