Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez egy sz@r gép? A gépem:...

Ez egy sz@r gép? A gépem: video kártya: ATI Radeon 5700 series 1 GB, processzor: Intel (R) Pentium (R) D CPU 3. 00 Ghz 2 mag, RAM: 4 GB, DX:11, WIN:windows 7 proffesional, több dolgot nem tudok

Figyelt kérdés
és ha sz@r hogyan és mennyibe kerülni jóvá varázsolni mennyibe kerülne kb egy olyan gépet szeretnék venni ami viszi a Battlefield 4-et 30-40 fps között 1024x768 és a texture quality meg minden más normál ajj remélem 80 alatt lesz mert ha nagyon drága akkor inkább veszek egy ps4-et és költök évente multira oszt lesz@rom de azt is számitjátok bele, hogy ezt a gépet újítom pl nem kell 6 gb ramot vennem hanem csak + 2 gigát köszönöm a választ

2014. márc. 11. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Gép ügyben nem tudok mit mondani nem vagyok nagy szakértő a témában. De tudtommal a PS4-en ingyenes a multi de ha azon nem is PS3-on igen és arra szerintem a játékok is olcsóbbak. De ne az én válaszomra alapozz előbb nézz utána! De azért remélem tudtam segíteni!
2014. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ha újításról van szó akkor ha esetleg nem gondolod elég jónak a vidikarit akkor ccseréld le egy MSI RADEON HD R7870 kártyára,ez 2gb-os és nagyon jó,énis ilyet használok és igazán szuper.A processzor szerintem elbírná,de nem lenne rossz döntés egy AMD X4 750K proci,ami 4magos 3,4Ghz-es és a gyári hűtőjével szépen duruzsol :) A RAM véleményem szerint megteszi,de igazából az se ártana,ha beledobnál 2Gb-t.

Ezek összesen: -MSI Vidikari:48000Ft(2hónapja ennyi volt)

-Proci:19500Ft

-RAM:kb.7000Ft

Össz.:Max 75000Ft + Szállítási díjak

(DE igazából szerintem ennek a vidikarinak ami neked van annak kb a Low beállításokhoz lenne elég,amit ajánlottam vidikártya az van nekem és a gépigény.hu azt is az ajánlott videókártyák közé sorolja)

Remélem tudtam segíteni :)

2014. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is ezt a kérdést moderáltan is megfogalmazhattad volna! De a véleményem az, hogy ezek a hadverek nem rosszak, maximum a konfig lehet rossz. Másodszor 80 alatt nem kapsz jobbat, de még rosszabbat sem. Ha ez nem megy, próbáld meg a Bf 3 -t is.
2014. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!