Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok futnak el...

Milyen játékok futnak el rajta? Inteles laptopra optimizált játékokat írjatok, mert pl. a Ghost Recon - Advanced Warfighter sem fut el, hiába a 3xosa a grafikusom az igényének (mivel nem kompatibilis Intel-es chipsetekkel)

Figyelt kérdés

A laptopról:

-15,4" WXGA

-Celeron M540SR (1.86GHz)

-Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X3100 shared, 2GB (2*1GB) DDR2 (úgy vettem hozzá a RAM-ot mert gyárilag 1GB van benne)

-160GB HDD (kb 50GB hely van még)

-DVD-Supermulti (író+olvasó ha valaki nem tudná)

-802.11bg (WiFi)

-CrystalEye ( webkamera....)

-Intel (típust nem tudok) 512MB Grafikus kártya :3

-egyéb vackok: S-video, 5in1 card reader, FireWire, FIR, DASP


Na szóval az erejével nem is lenne gond, csak a legtöbb játék nincs Intel Family Chipset-ekre meg laptopokra optimalizálva, és ezért kérek segítséget.

Milyen játékok érdekelnek?

Bármilyen kategóriában jó, csak ne Need for Speed meg Unreal Tournament mert a legtöbb részüket kivittem már....


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. márc. 11. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszd a sima Ghost Recon-t :D
2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy elfut... :-)

De szeretnék normálisabb játékokkal is játszani, ha érted. Mondjuk ez is oké, de kellene még pár...

2014. márc. 23. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!