Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Facebookon nem tudom eltüntetn...

Facebookon nem tudom eltüntetni a kedvelt oldalaim közül a pou-t. Hogy tudnám?

Figyelt kérdés
Valahogy oda került a kedvelt oldalaim közé a pou.Nem tudom hogy,mert nem is játszok vele.Nem tudom eltüntetni.Ha rámegyek hogy nem követem/nem tetszik akkor nem csinál semmit.
2014. márc. 11. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ott van, hogy tetszik és kivan pipálva csak vidd rá az egeret ahol ott van, hogy tetszik és vidd rá az egeret ne kattints rá csak vidd rá majd ki hoz egy kis ablakot vagy mit nem tom, hogy hívják de ott lesz legalul, hogy mégsem tetszik vagy nem tetszik és arra kattints rá na szia remélem segítettem és sok sikert neked a jövőre nézve sziaa
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezt próbáltam de semmit nem csinált,ezért nem tudom hogy mit kellene tenni.De azért köszi.
2014. márc. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
fú haver hát nincs ötletem néz körül a beálitásokban sajnos jobb tippem nincs
2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre sikerült elrejteni,de mondjuk nekem így is jó,végülis nem csinál semmit csak nem tudtam hogy miért volt ott.
2014. márc. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!