Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dota 2-ben mi az a ward? és...

A Dota 2-ben mi az a ward? és ha valami tárgy akkor hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
előre szeretném mondani ha te egy olyan ember vagy aki csak berírja, hogy a Dota rosz játszak lol-t hidjem el az jobb nem érdekel engem a lol dota forever és kész ennyi

2014. márc. 11. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Van observer és sentry ward. Mindkettő item. Egyszerűen megveszed a boltban, majd lerakhatod a földre és egy ideig ott marad. Az observernek nagyobb látótere van, szal felrakod pl. egy kisebb dombra ahová a játékosok nem mehetnek fel és akk látod a környékét mindaddig amíg érvényben van a ward. A sentry ugyanez, csak sokkal kisebb a látótere és látod vele a láthatatlan ellenségeket.
2014. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ui: a DoTA az igazi, a LoL csak egy szar koppintása.
2014. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Játssz LoL-t, már csak úgy ge'iségből is beírom.
2014. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
istenem beírtam külön, hogy ilyen embereket nem kérek nem érdekel engem a lol Dota 2 nekem jobban tetszik a map a karakterek meg, hogy az összes karakter ingyenes
2014. márc. 12. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
A ward arra jó hogy lásd a népet 7 percig a sentry ward meg hogy lásd a shadow blades rikit xD tuti 100 órád sincs benne még.
2014. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A játékban kétféle ward található. Az egyik az Observer ward, a másik Sentry ward. Az Observer ward 1600 (napszaktúl független) egység sugarú körben ad visiont. Ez azt jelenti, hogy ha leteszed, a ward hatótávolságán belül nem csak a feketeséget (fog of war) fogod látni, hanem mintha ott lennél te, vagy egy baráti egység. A Sentry ward 800 egység sugarú körben ad true sightot (igazlátás, vagy minek van fordítva). Ez a ward arra jó, hogy felfedje a hatótávolságán belüli láthatatlan egységeket, azonban nem ad visiont. Tehát neked, vagy valamelyik baráti egységnek (vagy egy Observer wardnak) is jelen kell lennie, hogy lássátok a láthatatlan egységeket, különben nem ér az egész semmit. A wardok maguk is láthatatlan egységek amúgy, tehát nem kell a susnyásba rejtegetni őket. A használatukban sincs semmi nehézség. Megveszed a boltból, bekerül az inventoryba, megnézed melyik gombon van, megnyomod az adott gombot és bal klikk arra a helyre, ahova le szeretnéd tenni.


Remélem tudtam segíteni. Kérdezz nyugodtan, ha valamit nem értesz. És szeretnék elnézést kérni, ha "néhol" eléggé szájbarágós voltam, próbáltam a lehető legegyszerűbben elmagyarázni. :)

2014. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ csak már kiírtam mert egy csomó nagypofájú angol beirta nekem, hogy fuck you dominik043 ward ward ward go go go fuck you stupid gay hát aki megtanult angolul az tudja, hogy ez mit jelent nem viccelek ez tényleg megtörtént a chatbe ezt írta nekem egy nagyképű nemhogy inkább játszott volna mindegy mert gg lett a vége szóval nem voltam olyan ideges na mindegy mindenki aki egy hasznos választ adott annak nagyon köszönöm na sziasztok
2014. márc. 12. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem napjában 2x írják be, hogy öljem meg magam, vágjam el a torkom, remélik a szüleim elüti egy kocsi és lassú halállal dögölnek meg, stb. Csak ez olyan meccsekben már, ahol mindenkinek 2000 órája vagy több van dotában. Tehát lesz ez még jobb is, ne félj :D
2014. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez az átka, ha akkor és abban a formában kezded el játszani, amikor és amiben felkapott lesz... warcrafton keresztül lehet normálisan is játszani
2014. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!