Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bioshock 2 egyfolytában...

Xibir kérdése:

Bioshock 2 egyfolytában lefagy, és a "Bioshock 2 működése leállt" hibaüzenet vár mindig, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Több verziót is próbáltam, több cracket, indítottam már rendszergazdaként, kompatibilitást állítottam már xp,xp sp1,xp sp2, win 7-re is, de semmi.
2014. márc. 11. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod nálam pontosan ugyanez a baj. Rengeteg módon próbáltam megoldani, windows live hack-el, különböző patch verziókkal, de semmi eredménye. Legtöbbször befagy ott, ahol a Big Daddy gun-t kell felvenni, vagy mikor az első Big Sisterrel megküzdök, és van egy loading screen, aztán kidob. Próbáltam dx9 módban futtatni csak, akkor a játék ocsmány, de még úgy is kidob. Szóval igen, ez a probléma nem egyedi, én is várnám rá a megoldást.
2014. márc. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van eredeti példányod?


A játék Games for Windows Live-os?

2014. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, Windows live-os.
2014. márc. 12. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt de én végigszenvedtem így a játékot. Úgy csináltam ,hogy amint kidobott megint beléptem és ezt addig csináltam ameddig nem tudtam vele játszani rendesen. Ezt kb. ilyenkor mindig 4-5-ször csináltam meg. Meg nem hiszem ,hogy emiatt nem dobott-e ki de én még azt is csináltam ,hogy amikor volt a töltőképernyő akkor több ideig kb. 30-40 másodpercig nem nyomtam tovább.
2014. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!