Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg vettem a World of Warcraft...

Armaniboy kérdése:

Meg vettem a World of Warcraft: Mists of Pnadaria-t. Miért nem tudok játszani vele?

Figyelt kérdés

Meg vettem ezt a szart, de nem tudok vele játszani , mert azt írja hogy töltsem fel az accountom....de én már beírtam azt a kódot ami benne van a tokban. Szóval , mit tudok tenni?

UI: Battlechest 4.0-ám volt és most vettem meg hozzá a MoP-ot.



2014. márc. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet lejárt nem? WoW havidíjas.


Esetleg nem a megfelelő accountra töltötted fel a kódodat neten (neten kell beadni neki).

2014. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kódot az eu.battle.net-en írtam be a battle.net-es accomba, de csak azt írja hogy meg van a mop de a gametime az meg csak frozen...
2014. márc. 13. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Bmeg...

Ez egy 10 éves játék, magyarok ezrei játszottak vele és több fan oldal is létezik ami leírja mi kell ahhoz, hogy játszhass. Most komolyan ennyire életképtelen vagy, hogy utána olvass?


Csak megsúgom, gametime-ot is venni kell.

Vagy gamecardot veszel vagy bankkártyával befizetsz.

2014. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért van ez a weboldal, nyugodtan lehet kérdezni akármit...
2014. márc. 13. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ja, nincsenek h_lye kérdések, csak h_lye emberek.
2014. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"azt írja hogy töltsem fel az accountom"


Ez aztán a probléma leírás. Talán ha leírnád pontosan mit ír ki előrébb lennénk a helyzettel. Sose lehet tudni, hogy ki mit ért félre. Amúgy ha a játékot meg veszed NEM kapsz +1 hónapot ingyen. A kóddal csak a MoP -ot oldod fel és erre kell venni GC-t vagy havidíjat fizetni.


(Ha még így is hiba van akkor angolul írj a blizz supportra.)

2014. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csiß ***** válasza:
Emlékeim szerint még rá is van írva a dobozára,hogy nem tartalmaz game time-ot.Szóval vehetsz egy gamecard-ot (vagy fizeted bankon keresztül).
2014. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!