Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Need For Speed játékot...

Melyik Need For Speed játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap megnéztem a moziban a Need for Speed című filmet, és őszintén megmondva megjött a kedvem egy játékhoz is. Az újabbak közül melyik olyan, amelyikkel érdemes játszani?
2014. márc. 15. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

En az utolso nfs amivel jatszottam az a Carbon volt, de nem igazán jott be. A regiek a jok, hot pursuit, underground, most wanted, fiatalabb koromban ejjel nappal jatszottam rajtuk.

De ha neked nagyon fontos a grafika akkor nezu videokat az ujabb kiadasokrol pl Most wanted 2, mielott letoltened.

2014. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb a regi most wanted meg az underground ketto. Az undercover turheto lenne, ha stabilabb lenne az engine. Az ujabbak inkabb csak szepek...
2014. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!