Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol van a negyedik köpkő a...

Hol van a negyedik köpkő a Harry Potter és a főnix rendje játékban?

Figyelt kérdés
Azt írja a kihívásoknál, hogy négy köpkő bajnokot kell legyőzni, de csak hármat találtam meg (óratorony udvar, főbejárat előtti udvar, meg az, ahol a mardekárosok vannak, aminek nem jut eszembe a neve, ahol Colin fényképezőjét kellett leszedni)... Hol a negyedik? Próbáltam már azt is, hogy valamelyiket kétszer győzöm le (vagyis, akit háromszor kell, hatszor), de nem jött be... Van ötletetek???
2014. márc. 15. 17:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Na, bár vagy ötödször játszom végig az ötöst, és mindig rákerestem google-n is, hátha megtalálom a negyedik köpkövest, most végre nagynehezen egy 2008-as fórumon megtaláltam a megoldást, amit leírok, hátha valaki másnak is problémát okozott a dolog (ahogy láttam ugyanis, nem én vagyok egyedül, csak a legtöbb fórumon, ahogy itt is, megválaszolatlanul maradt a kérdés):

A 4. köpkő bajnok a kövezett udvar jobb oldali sarkában van! Ott egy csajt kell megtalálnod és nyomj rá egy ENTER-t, és le kell játszanod vele mind a háromféle köpkő játékot.

2014. márc. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!