Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehetett ennek a játéknak...

Mi lehetett ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés
Volt régen egy számítógépes játék. Én ilyen 2000-01 körül játszottam ezzel. Mai szemmel természetesen nagyon gagyi. :) Mászkálós, ugrabugrálós játék, azt hiszem egy barna kutya volt az, amivel menned kellett. És téli pályák voltak benne, havazással meg karácsonyi zenékkel a háttérben. Az volt a lényege, hogy volt valami gyűjtőhely és a pályán voltak ilyen kis figurák, amik mellett ha elmentél azután követtek téged. De megvolt határozva, hogy azt hiszem 3 vagy 4 ilyen követő lehetett. Aztán bele kellett menni velük arra a helyre és azok ott maradtak. Mindezt addig kellett csinálni, míg az összessel meg nem csináltad ezt a pályán, azután nyílt ki a végén az a hely, ami után átléphettél a másik pályára. Nagyon nem emlékszem rá, hogy hogyan néztek ki a pályák, de ha jól tudom ilyen csiga is volt az ellenség, ha ahhoz hozzáértél, akkor lejjebb ment az életszinted. Meg azt hiszem gyümölcsöket lehetett összegyűjteni, meg ilyen cukorkákat benne. Olyan régóta gondolkodok már ezen, mert nagyon szerettem gyerekkoromban, sokat játszottam vele, főleg hogy volt egy jó kis karácsonyi feelingje. Ha valaki megtudja mondani a nevét, elismerésem. :)
2014. márc. 16. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Azthiszem Icepop vagy Lollipop :D
2014. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de sajnos nem. Egyébként most, hogy rájövök, nem csak téli pálya van benne, azt hiszem van nyári is. Vagy volt egy külön téli kiadása, nem tudom már.
2014. márc. 19. 20:13
 3/4 anonim válasza:
Iggle pop
2014. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az!!!
2014. ápr. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!