Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a halál van ezzel a játékkal?

Mi a halál van ezzel a játékkal?

Figyelt kérdés
A Counter Strike: Global Offensive-ről lenne szó. Hétvégén megvásároltam potom 2 Euró értékben, viszont annak ellenére, hogy a gépem elég erős hozzá, minden portot kiengedtem, ráadásul minimumon futtatom, szinte minden alkalommal kidob a "csgo.exe működése leállt" hibaüzenettel (Megjegyzem néha le is fagy). A konfigom egyébként: Dual-Core E5200 2,5 Ghz, 2GB RAM, HD 5670 512mb (azt nem hiszem, hogy ez a minimumra nem lenne elég). Más multis játékkal is sokat játszottam már, köztük a BF3-al (mondjuk oda nem volt elég erős a vas), de ilyen hibaüzenet áradat sohasem fogadott. Esetleg a steam-el lehet baj?

2014. márc. 17. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nemrég néztem a játék gépigényét, és szerintem pont hogy a határon vagy. Valszeg ezért dob ki folyton. Biztos hogy nem a steammel van a gond.
2014. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb egérgomb rá - Kompatibilitási problémák megoldása - Javasolt beállítások kipróbálása - Program tesztelése.


Vagy ha ez nem segít akkor futtasd le a "verify integrity of game cache" a library/csgo jobbklikk/ propertiesben.


De a driverek meg dx frissítése is megoldhatja a problémát.

2014. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 samu00 válasza:
az asztalon van akkor jó igy jobb klik rá tulajdonságok/kompatibilitás és pipáld ki a futatás rendszer gazda modba igy álitolag jóban kéne futnia meg minden
2014. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!