Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki LoL-ba a meccs...

Miért lép ki LoL-ba a meccs betöltésekor és ír ki valami bug-os ablakot utána pedig nem enged belépni?

Figyelt kérdés

Képekben: [link]

[link]

[link]

+ [link]



2014. márc. 17. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem enged be mert sokszor léptél ki meccsről és ez büntetés. Amúgy ha sokszor dob ki a játék akkor próbáld meg összes drivert frissíteni és reinstaláld a játékot. Engem is dobot már ki így hébe-hóba, de mivel ez ritkán jön elő és én nem szoktam kilépni meccsekről mindig visszaenged.
2014. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Azért crashel össze-vissza, mert nem a legfrissebb a DirectX-ed, meg a többi driver-re is ajánlott nézned, van valami frissités rájuk vagy sem.


A kitiltást meg azért kaptad, mert sok meccsnél afkoltál, vagy kiléptél. Ne lég vérpistike, tessék végig játszani a játékot.


Egyébknét ha megnyitnád a 'View Report Details' részt az első képen és azt tennéd fel ide, sokkal többet tudnánk segíteni.

2014. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2014. márc. 28. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

directX hiba lesz fájlnévből ítélve.

[link]


Innen tudsz frissítést beszerezni hozzá

2014. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!