Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemrég ellopták a citromail-om...

Márrkk kérdése:

Nemrég ellopták a citromail-om (nem adtam meg a jelszót senkinek) valahogy vissza tudom szerezni? 200 000 ft-os Mmorpg karakterem múlik rajt.

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok az esély rá, de próbálj meg írni a citromailnek és leírni milyen IP címekről léptél be.


Ha pl. UPC-s vagy akkor sokáig ugyanaz az IP címed és akkor bizonyítani tudod a dolgot.

Amúgy meg csak rendőrségi feljelentéssel tudod visszaszerezni.


Wifit használsz? Kódolatlan wifit? Léptél be netkávézóból? Léptél be idegen gépről?

Kitalálható könnyű jelszavad volt? Pl a beceneved stb.?


Nem mindig kell ellopni a jelszót, ki is lehet találni.

2014. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak itthonról léptem be saját wifiről , de valószínű hogy nem magyar lopta el hanem valami hacker akinek megtetszett a karim...
2014. márc. 20. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

citromailt és társait elég könnyű feltörni, van 1 rakat program hozzá a neten.


Írj az ügyfélszolgálatnak, hogy ez meg az történt.


Egyébként meg hogy múlik rajta mmorpg karakter, ha az adott felhasználó/jelszó ami az mmohoz kell teljesen más mint az emailed meg annak jelszava?

Felhasználói név ismerete nélkül (amivel belépsz egy játékba+ jelszó) elég nehéz jelszó emlékeztetőt kérni e-mailre.

2014. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát megváltoztatták a karakter jelszavát és most már zárolták ,de csak ugy tudom visszakapni ha megvan az email
2014. márc. 25. 14:16
 5/5 A kérdező kommentje:
ha van 1-2 program hozzá akkor tudsz mondani párat?
2014. márc. 29. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!