Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki meg tudná nekem mondani...

1csabi kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani hogy mien c++ meg net framework kell a rustnak? (és ha lehet lékelné mert nem fogom meg találni honnan szedjem le ha leirja se XD)

Figyelt kérdés

nekem nagyon meg tetszett ez a rust és gondoltam leszedem és rá megyek elinditom csak egy kacsa jön be x x szemmel olvastam hogy itt várni kell de vártam vagy 20 25 p

és semmi és mondták hogy lehet hogy aza baj hogy nincs fent c++ meg netf... és ha tudtok linket adni lehetőleg Xp re legyen :)))

Előre is köszönöm


2014. márc. 21. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:

(Bocsánat kicsit elirtam ) (és ha lehet linkelnétek mert nem fogom meg találni honnan szedjem le ha leirja se) ezt akartam (mégegyszer bocsi)


by 1csabi

2014. márc. 21. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy nem vetted meg, ha letöltöm nekem is ugyan ezt a kacsafejet adja ki x x szemmel, megvettem és tudok vele játszani
2014. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És szerintem nem is olyan drága 6000ft-ért
2014. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen nem olyan drága 6000 ft :O XD akkor ink hanyagolomm


De mikor nekem volt fent c++ meg netf akk be jött és nem az eredeti volt meg.! mondjuk haver csinálta meg de be jött csak rá 2 3 napra ujra huztam a gépet és el tünt ugye minden és nem tom most leszedni hozzá a c++ meg a netf et :)

De azért köszönöm a válászt :)

2014. márc. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!