Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 Multiplayer?

GTA 4 Multiplayer?

Figyelt kérdés

Megvettem a gta 4 et steamen, mert azthittem van normális multiplayer része, de csalódtam...

GTA San Andreas al mikor játszottam non steament multiplayerben az olyan volt, hogy több 100 másik játékossal játszottam egy nagy szerveren amire a felmentem másnap megvoltak ugzanazok a cuccaim, munkát lehetett keresni meg pénzt, kocsit venni stb...

Ennek ellenére megveszem eredetibe a gta4 et aztremélve , hogy mégnagyobb játékélményt ad, erre mivan. gta 4 ben nem serverek vannak hanem death match, ranked. amibe bemegyek megy 10percig az egész maximum 4 emberrel...


A kérdés az, hogy valamilyen módon lehet gta 4 el normal egésznapos online servereken játszani?



2014. márc. 22. 05:16
 1/1 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Az IWMP, ami szerintem neked is van, egy rakás fos! Bugos stb... Amit ajánlok: töltsed le a LogMein Hamachi nevű programot (ez ingyenes) és álljatok össze, és LAN-on toljátok
2014. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!