Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék az arma 2 dayz-n...

Szeretnék az arma 2 dayz-n játszani, de nem tudom hogy pontosan mi kell hozzá, mert olvastam hogy armanak van több része. A dayz-t ingyen internetről is le tudom tölteni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Az Arma 2 és ennek a kiegészítője, az Arma 2 Operation Arrowhead kell a játékhoz. Az Arma 2 Combined Operations ezt a kettőt tartalmazza, így ha egyik sincs meg, akkor ezt érdemes megvenni.


2: Valószínűleg le lehet tölteni, de inkább vedd meg.

2014. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előzőnek abban igaza van, hogy a Combined Operations nevű kiadás tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőt. De a DayZ mint mod, ingyenesen letölthető. DayZ commander nevű szerverkeresőt kell letölteni és abban felül a kis sárga színű gombbal megnyitott menüben kell nyomni egy installt az alap DayZ modra.


A DayZ Standalone pedig már egy különálló játék ami a DayZ modból született. Azt érdemes megvenni, később csak drágább lesz, viszont sok hiányossága van még, hiszen csak Alfa verzió.

2014. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja meg persze ebben a szerverkeresőben nyomj egy frissítést az alapjáték verziójára is, de fogja írni, hogy kell.
2014. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!